“БЕМС” НА СВОЄМУ ФРОНТІ!
Кожен з нас тримає оборону на своєму місці, на своєму фронті під незламним захистом ЗСУ. Віримо в себе, Україну і ЗСУ! Вкотре переконуємося: вся сила в людях, а ще в наших дітях - бо то безперечно наше майбутнє!
"Між тривогами. В прифронтовій....." Так називається нова вистава БЕМСу, прем'єра якої відбулася 15 січня у сховищі. Глядачі плакали і раділи разом з героями, підлітками прифронтової зони, що ховаються від прильотів у підвалі: тут проходять дні за днями, тут вирішуються дитячі проблеми, тут зароджуються дружба та кохання, тут життя.... Прем'єра попри складні умови відбулася, виставу творили самі діти, бо вона про них, про їхні думки, проблеми, радості. Наступним етапом буде зйомка відеоверсії для фестивалю та численні виступи.