Вільнянськ в Унії Балтійських Міст, наші перспективи

Дата: 17.01.2023 09:37

Невелике українське місто Вільнянськ, розташоване на Південному Сході країни, з усіх боків оточене давніми українськими степами та безкрайніми ланами. Проте саме воно стало першим містом від України, що було прийняте до родини Унії Балтійських Міст (UBC). А це вже творення нового майбутнього. Для міста і для країни. Це відео мало слугувати візитівкою для представлення міста Вільнянськ та команди міської ради для решти учасників з муніципалітетів країн Балтії, що зібрались на Загальні Збори онлайн. Відео було презентоване 20 травня 2022р. Йшов третій місяць повномасшабної російської агресії в Україні. Відео послання було записане заздалегідь, оскільки лінія фронту пролягала всього в 40-45 км на Південь від міста. Близькість до зони бойових дій накладала обмеження також на спроможність фільмувати сцени життя міста.