Планшети від корейських партнерів

Дата: 26.01.2023 17:26

Відділ освіти Вільнянської міської територіальної громади отримав 27 планшетів  від Корейського агенства міжнародного співробітництва. На район попередньо зайшли 170 планшетів. 26 січня планшети вручили здобувачам освіти шкіл громади міський голова Наталя Мусієнко та начальник відділу освіти та культури Лариса Ганова.
    Технічний засіб отримали діти таких закладів: Новогупалівський навчально-виховний комплекс - 3 планшети,  гімназія “Світоч”- 5 планшетів, Любимівський навчально-виховний комплекс - 3 планшети, загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 - 4 планшети, загальноосвітня школа № 2 I-III ступенів - 6 планшетів, загальноосвітня школа № 3 I-III ступенів - 6 планшетів. Це перша хвиля наданих планшетів, в першу чергу надана тим родинам, які найбільше потребують (пільгові категорії). Ці планшети за функціоналом призначені для середнього, а краще старшого шкільного віку  дітей.
     Тепер учні, які не мають змоги навчатися у традиційному форматі, зможуть отримати пристрої для продовження навчання. “Вдячні корейським партнерам за таку необхідну підтримку української освіти та дітей нашої громади в цей складний час”, - зазначила міський голова Наталя Мусієнко.
     Планшети передусім отримають діти із вразливих категорій населення, які проживають в областях, де високий відсоток дистанційного навчання. Наша Запорізька область прифронтова, навчання з початку війни дистанційного формату, тому така техніка потрібна для безперервного навчання дітей громади за будь-яких обставин.