Продовжує діяти пункт гарячого харчування

Дата: 01.02.2023 12:33

Продовжує діяти пункт гарячого харчування для бездомних та громадян, які потрапили в складні життєві обставини (місто Вільнянськ, вулиця Перемоги, 39, приміщення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради).

Це істотна підтримка людей, які опинилися за межею бідності. У такий спосіб реалізується місцева Програма соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2023 р.

Місцева влада щорічно підтримує вразливі верстви населення в осінньо-зимовий період.

Із залученням представників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Товариства Червоного Хреста України, громадських, релігійних та волонтерських організацій ведеться надзвичайно актуальне в умовах війни соціальне патрулювання. Під час реєстрації виявлених бездомних громадян проводиться документування, надається сприяння в отриманні медичної допомогою, забезпеченні одягом.