Обірвалося ще одне життя...

Дата: 13.02.2023 15:59

Війна... страшне слово...вона забирає все: життя, речі, душу та спогади. Прийшла знову сумна звістка, що не стало  нашого з Вами земляка.
     5 лютого 2023 року неподалік населеного пункту Мар'янка Покровського району Донецької області під час виконання бойового завдання загинув кулеметник відділення морської піхоти, взводу морської піхоти, роти морської піхоти, батальону морської піхоти військової частини А0216 матрос РОМАН ЮРІЙОВИЧ БЕРЕЖНИЙ .
     Роман народився 19 листопада 1981 року  у місті Запоріжжя. Одружився в 2004 році. Гарний батько трьох дітей. З 2010 року разом з сім'єю переїхав у село Козаківське Вільнянського району Запорізької області.
      З початком військової агресії Росії пішов до тероборони міста Запоріжжя, а 4 жовтня 2022 року Запорізьким РТЦК та СП був призваний по мобілізації на війну, де й віддав своє життя за Батьківщину та нас з Вами.
     Щирі співчуття рідним і близьким. Вічний спокій та вічна пам'ять захиснику України!
       Заупокійна молитва за Романом Бережним відбудеться 15 лютого 2023 року о 11.00 за адресою: вул Степова будинок 9 с.Козаківське Запорізького району Запорізької області.
      Допомогти родині загиблого можна за номером карти Монобанк 4441114467213383 Бережна Інна Михайлівна (дружина).