Допомога від Восток SOS

Дата: 15.02.2023 16:25

Восток SOS допомагає постраждалим внаслідок російської агресії в Україні з 2014 року. Від початку повномасштабного вторгнення діяльність і команда фонду збільшилася в десятки разів, як і сама допомога.
      Вільнянська міська рада разом з донорами Восток SOS ропочала видачу гуманітарної допомоги у вигляді 150 наборів продуктових, 150 наборів гігієни для сімей, у яких є діти з інвалідністю та сімей, будинки яких постраждали від руйнування 11 лютого під час  обстрілів громади російською федерацією. Видача з 9.00 до 16.00 у Вільнянській міській раді.
     Дякуємо благодійній організації Восток SOS  за неодноразову підтримку громади та співпрацю у воєнний час. Наближаємо нашу Перемогу! Разом ми сила та єдність! Працюємо разом на гуманітарному фронті.