Україна Переможе!

Дата: 16.02.2023 09:55

Задля безпеки в День єднання не заплановано масштабних заходів, але просимо усіх жителів нашої громади вдома, у сімейному колі, або у трудових колективах, серед друзів і колег підтримати дух свята символами нашої державності та культури: вишиванкою, українською хусткою, синьо-жовтою стрічкою, зображенням тризубу. Гарним дописом у соціальних мережах. Хай майорить у рідних кольорах сьогодні Україна для тих, хто бореться за кожен клаптик української землі, для тих, хто чекає повернення у рідну домівку, для тих, хто зараз не може відкрито розгорнути державний прапор у себе вдома, але чекає на ЗСУ.
У 2022 році в кожній точці нашої держави підняли український прапор, а сьогодні хай він замайорить у всіх куточках планети.
З вірою в ЗСУ!