День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 08:57

Сьогодні, 20 лютого Україна вже вкотре відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ця дата є найтрагічнішою в історії Революції Гідності - саме в цей день в центрі Києва загинуло найбільше активістів. День Героїв Небесної Сотні – це свято мужності українського народу, це день свободи та рівноправ’я!
      Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їхній подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє. Ми низько вклоняємось та дякуємо і тим героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищають кордони нашої Батьківщини!
       Нехай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас,  додасть нам сили та волі, мудрості та наснаги для боротьби за краще майбутнє жителів нашої громади, для зміцнення нашої держави!               Щиро бажаю усім мирного неба, родинної злагоди та досягнення найвищої мети - Незалежності, Волі та Свободи Української Соборної Держави.

Герої не вмирають, доки живе їх слава!

Слава Україні та її Героям!

З повагою, міський голова
Наталя Мусієнко