Фонд Ріната Ахметова: допомога, на яку чекають

Дата: 27.02.2023 16:24

🔆Минув рік від початку повномасштабного вторгнення росії й дев’ять років, як Україна мужньо боронить свою свободу та незалежність. З перших днів війни, яка розпочалася у 2014 році, Фонд Ріната Ахметова підтримує громади продуктами, медикаментами, допомагає в лікуванні та реабілітації, надає психологічну підтримку.
       🔆Сьогодні Вільнянська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду Ріната Ахметова 2256 продуктових наборів. Видача буде здійснюватися 2 березня з 9.00 до 15.00 в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» за адресою: місто Вільнянськ, вулиця Перемоги, 39. Отримати гуманітарну допомогу можуть мешканці громади, кому виповнилося 70+.
Допомога надається в рамках програми

💙💛«Рінат Ахметов — Порятунок життів». Крокуємо разом до Перемоги!