Тридцять третя (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 02.03.2023 08:54

Протокол 33 сесії

Про бюджет Вільнянської міської територіальної громади нa 2023 pik

Про затвердження розпоряджень Вільнянського міського голови

Про виконання плану роботи Вільнянської міської ради восьмого скликання за 2022 рік

Про План роботи Вільнянської міської ради на 2023 рік

Про надання дозволу КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради на списання основних засобів

Про внесення змін до Програми «Соціальний захист окремих категорій населення Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік», затвердженої рішенням Вільнянської міської ради від 25.11.2021 № 8, зі змінами та доповненнями

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Макаренко С.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тютюнник В.П.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мясоєдовій О.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Якубович І.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лаєвському Г.Ф.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Піддубному Д.Ю. та гр. Піддубній А.В.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Гроні В.О.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу гр. Суржик О.О.

Про поновлення договору оренди землі від 15.02.2012 року, укладеного з ФОП Білоконь Л.В.

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Чекаєву В.С.

Про поновлення договору оренди землі від 27.12.2017 року з гр.Гулімовим В.П.