Літературна конференція

Дата: 10.03.2023 11:14

9 березня в ZOOM ЦДЮРД Вільнянської міської ради відбулася літературна конференція до 209 річниці з дня народження Тараса Шевченка " В чому секрет сучасності генія усіх епох". Серед 50 учасників: начальник відділу освіти та культури Вільнянської міської ради Ганова Л.П., методист відділу  Панченко Л. В, директор ЦДЮРД Савченко О.М., педагоги діти та батьки ЦДЮРД,вчителі та представники учнівської громади  Вільнянської ЗОШ №3, Вільнянскої ЗОШ №1, Вільнянської гімназії" Світоч", Любимівського НВК , гуртківці-учні Вільнянської ЗОШ № 2.
        Доповідачами виступили Демиденко С.В.( заступниця директора), Кузьменко І.О.,( керівник гуртка " Веселкова палітра",Курашов Нікіта, Яценко Ігор, Андрєєв Олексій, Дяченко Софія,.
      Поезії Тараса Шевченка представили Галутва Ліза, Біла Дарія, Шрам Назар,Юрченко Софія, Огренич Марія, Верещага Єгор, Ярошенко Софія.
      Учасники конференції закріпили знання , створивши хмару слів-асоціацій, погравши в гру ( створила педагог Орлова О.Г) Переможцями гри стали: Д'яченко Софія, Біла Дарія, Андрєєв Олексій., Бедненко Віталіна, Рибакова Варвара.
     Слова великого письменника надихнули учасників на подальший саморозвиток, навчання та працю заради перемоги у війні. Більшість учасників чекають на наступрний онлайн-інтенсив . Це так необхідно в такий нелегкий час!