Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем землевпорядника

Дата: 11.03.2023 08:13

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника.

В Україні земля – це не тільки фізична, але й сакральна категорія, важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна.

Це свято тих, хто бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, забезпеченні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

Ваша робота має важливе значення для суспільства. Тож, вітаю вас із професійним святом, бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження нашого безцінного багатства на благо нашої Вільнянської міської територіальної громади та процвітання рідної України!

Вірю в те, що наші захисники звільнять нашу землю від ворога, військові сапери розмінують заміновані території. Завдяки професіоналізму, старанності, завзяттю й практичному досвіду кожного відповідального українця зовсім скоро ми відбудуємо Україну, яка розквітне в єдиній європейській сім’ї.

Добра і щастя вам та вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова                                                                                         Наталя Мусієнко

Привітання міського голови Наталі Мусієнко з Днем землевпорядника

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем землевпорядника.

Добра і щастя вам та вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова

Наталя Мусієнко