Спортивні досягнення

Дата: 13.03.2023 15:02

11 березня у надувному залі спортивної бази Вільнянської міської ДЮСШ «Колос», за ініціативи ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» , відбулись змагання  обласної спартакіади серед керівників та фахівців місцевих осередків ГО «ВФСТ «Колос», ДЮСШ «Колос», вчителів фізичного виховання загальноосвітніх шкіл,відповідальних за розвиток фізичної культури та спорту в територіальних громадах, керівників сільськогосподарських підприємств та  фермерських господарств, активістів фізкультурно-спортивного руху ,керівників та фахівців профспілкових організацій. В цьому  заході  виявили бажання взяти участь -  п’ять громад. Спартакіада  проводилась з наступних видів спорту: футзал, настільний теніс, дартс, шахи та шашки. Результати  переможців та призерів змагань з усіх видів спорту:

Футзал

1.  Михайло-Лукашівська ТГ.

2. Матвіївська ТГ.

3- Вільнянська МТГ.

ДАРТС ( жінки)

1.Станіслава Крошена (Вільнянська міська громада)                                             2.Яна Білецька (Михайло-Лукашівська ТГ)                                                                  3. Лілія Діброва ( Матвіївська ТГ)

ДАРТС ( чоловіки)

1. Сергій Васильєв (Широківська ТГ).                                                           2.Дмитро Баштаннік  ( Михайлівська ТГ).                                         3.Олександр Курносенко (Михайло-Лукашівська ТГ).

Теніс настільний ( жінки)

1.Оксана Романовська (Матвіївська ТГ  ).                                                                             2. Маргарита Губчик (Михайло-Лукашівська ТГ).                                               3.Олена Шалімова (Вільнянська міська громада).

Теніс настільний ( чоловіки)

1. Юрій Воронін (Михайлівська ТГ).

2. Сергій Бойко (Вільнянська міська громада).

3. Андрій Паюнін (Матвіївська ТГ ).

Шашки ( жінки)

1.Юлія Меланко(Михайло-Лукашівська ТГ).

2.Олена Мітіна (Михайлівська Т).

3.Вікторія Янченко ( Вільнянська міська громада).

Шахи ( чоловіки)

1. Семен Гарбуз (Вільнянська міська громада).

2. Віктор Вяліков ( Широківська ТГ).

3. Віталій Шелепко (Матвіївська ТГ)

Всі призери були нагороджені грамотами та медалями обласного товариства «Колос».  Висловлюємо вдячність керівникам громад (Наталя Мусієнко - Вільнянська МТГ, Денис Коротенко-Широківська ТГ,  Олена Байдукова- Михайло-Лукашівська ТГ, Алла Король - Михайлівська ТГ, Олексій Гладишев-Матвіївська ТГ) , які незважаючи на непросту ситуацію у прифронтовій області,  забезпечили участь  своїх команд у вищезазначених змаганнях. Спортивний фронт «Колоса» і надалі  продовжую свою роботу. Нас не зламати та не подолати! Вперед  до Перемоги України!

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГО «ВФСТ «КОЛОС» «ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВФСТ  «КОЛОС»  У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ»