СТАН ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 07:00 16.03.2023

Дата: 16.03.2023 17:00

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 608 споживачів.

По Запорізькому районному відділенню енергетики заживили 607 домогосподарств, що були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів.

В м. Запоріжжя було усунуто 1 одиничне відключення.

На жаль, вчора бойові дії спричинили нові пошкодження в Оріхівських електромережах, внаслідок чого були знеструмлені 817 абонентів. Проведення аварійно-відновлювальних робіт залежить від безпекової ситуації.

По решті території обслуговування ПАТ «Запоріжжяобленерго» - без змін. Вільнянський міжрайонний РЕМ – без відключень. По Гуляйпільському районному відділенню, а також по Степногірській дільниці через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електромереж аварійно-відновлювальні роботи вчора не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

На ранок в м. Запоріжжя має місце 1 одиничне відключення. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському, Веселівському, Кам’янсько-Дніпровському, Токмацькому, Більмацькому та Розівському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 16 березня без енергопостачання залишаються 24 766 споживачів у 70 населених пунктах Запорізької області (за винятком тимчасово непідконтрольної території):

🔹 Гуляйпільські електромережі – 12 269 абонентів;

🔹 Оріхівські електромережі – 10 848 абонентів;

🔹 Степногірська дільниця – 1 648 абонентів;

🔹 Запорізькі міські електромережі – 1 абонент.