Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства!

Дата: 17.03.2023 11:21

Щорічно у третю неділю березня. Відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення .
    Сьогодні, коли Україна вже 387 -й день долає російську навалу, роль цих людей у нашому щоденному житті набуває нового значення. Ми гостріше сприймаємо комфорт і затишок у наших оселях.
       Хочу подякувати усім працівникам житлово-комунальної сфери: тим, хто у дощ та мороз по пояс у воді ліквідовує порив на водопроводі, тим, хто чистить сніг та ремонтує теплотрасу, тим, хто доглядає за нашими парками та скверами, тим, хто ремонтує дороги та двори, тим, хто працює у відділах ЖКГ, хто надає побутові послуги вільнянцям у складний воєнний час.
     Бажаю, щоб той затишок, тепло та комфорт, який ви створюєте у нашій громаді, було у вашому житті, сім’ях та родинах.
Миру всім! Разом до Перемоги!

Наталя Мусієнко