Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства!

Дата: 17.03.2023 11:21
Кількість переглядів: 240

Фото без опису
    Щорічно у третю неділю березня. Відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення .
    Сьогодні, коли Україна вже 387 -й день долає російську навалу, роль цих людей у нашому щоденному житті набуває нового значення. Ми гостріше сприймаємо комфорт і затишок у наших оселях.
       Хочу подякувати усім працівникам житлово-комунальної сфери: тим, хто у дощ та мороз по пояс у воді ліквідовує порив на водопроводі, тим, хто чистить сніг та ремонтує теплотрасу, тим, хто доглядає за нашими парками та скверами, тим, хто ремонтує дороги та двори, тим, хто працює у відділах ЖКГ, хто надає побутові послуги вільнянцям у складний воєнний час.
     Бажаю, щоб той затишок, тепло та комфорт, який ви створюєте у нашій громаді, було у вашому житті, сім’ях та родинах.
Миру всім! Разом до Перемоги!


Міський голова 
Наталя Мусієнко


« повернутися

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних