Тридцята (позачергова) сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 30.10.2022 16:38

Порядок денний 30 (позачергової) сесії

Протокол 30 (позачергової) сесії

Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року

Про звіт міського голови щодо здійснення Вільнянською міською радою державної регуляторної політики у 2022 році

Про затвердження Плану діяльності Вільнянської міської ради з підготовки регуляторних актів на 2023 рік

Про затвердження списку присяжних

Про затвердження структури та чисельності Вільнянської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для виробничої діяльності : ПРАТ «ВІЛЬНЯНСЬКИЙ АГРОС»

Лро передачу в оренду земельної ділянки для розміщення базової станції мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду для культурно- оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей ГО - "Зелена зона»

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо виведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії ПАТ «Запоріжжяобленерго»

Про розгляд заяви голови ФГ «АГРО УСПІХ» від 04Л0.2022 р. щодо передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної ділянки комунальної власності, розташованої на території Вільнянської міської територіальної громади