Вільнянська міська територіальна громада

МО “Лікарі світу”

Дата: 22.03.2023 13:46

До Вільнянської міської територіальної громади завітали представники Міжнародної організації «Лікарі світу». Медичні координатори співпрацюють з містами та областю в напрямку забезпечення медикаментами, надання допомоги по облаштуванню "Пунктів незламності" та запровадження психологічних тренінгів для лікарів.
        Організація «Лікарі світу» максимально сприяє розвитку системи охорони громадського здоров’я по всій території України. Мобільні бригади у складі лікаря, медсестри та психолога надаватимуть медичну і психологічну допомогу, виїжджаючи в громади та колективні центри ВПО в області. Вільнянська міська територіальна громада готова співпрацювати з “Лікарями світу”, дякуємо за пропозиції та готові долати перешкоди разом! Кожен на своєму фронті та разом до Перемоги!