Робота на гуманітарному фронті

Дата: 24.03.2023 15:10

Закінчилася видача гуманітарних наборів від Фонду Ріната Ахметова для мешканців громади 70+, видача продуктових наборів від ADRA для 60+. Продовжується видача гуманітарних наборів за березень від World Central Kitchen разом з «BELUGA UA» для внутрішньо переміщених осіб, яких у нашій громаді 2545 чоловік. Гуманітарні набори видаються з 9.00 до 12.00. Продовжується підтримка підприємств громади - видача гуманітарних наборів від ADRA у гуманітарному штабі ЗДО "Ясла-садок № 6 "Дзвіночок" за адресою: м.Вільнянськ, вул. Зачиняєва 23а.

Закінчив свою роботу пункт гарячого харчування для бездомних та громадян, які потрапили в складні життєві обставини (місто Вільнянськ, вулиця Перемоги, 39, приміщення КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської міської ради. Місцева влада щорічно підтримує вразливі верстви населення. Соціальні працівники Територіального центру соціального обслуговування  годували вищевказані категорії громадян 4 рази на тиждень гарячими обідами. За холодну пору 2023 року видано 500 обідів.

Кожен працює на своєму фронті, тому Перемога вже близько. Все буде Україна! Все буде громада!