У Вільнянській міській територіальній громаді завершено опалювальний сезон 2022/2023 років

Дата: 27.03.2023 11:48

Згідно розпорядження Вільнянського міського голови від 26 березня 2023 року № 40-р, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 відповідно до вимог пункту 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, у зв'язку зі сприятливими погодними умовами (середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не нижче 8°C), ОВУЖКГ, бюджетним установам та власникам котелень Вільнянської міської територіальної громади завершити опалювальний сезон 2022/2023 року з 26 березня 2023 року.