Фотоконкурс #СвятоВеликодня

Дата: 28.03.2023 16:10

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Якщо ви готуєтесь до свята разом зі своєю сім’єю, плануєте оригінально прикрасити святковий стіл, то не забудьте зафіксувати цей момент на фото.

А ми оголошуємо фотоконкурс #Свято Великодня!

Сфотографуйтесь з Великоднім кошиком чи будь-яким іншим атрибутом цього світлого свята. І отримайте шанс виграти подарунок! У фотоконкурсі можуть брати участь усі світлини, які несуть гарний настрій Великоднього свята.

Умови фотоконкурсу: для того, щоб стати учасником акції та отримати шанс виграти головний приз, необхідно надіслати нам на електронну адресу vilnzkd@ukr.net з позначкою #СвятоВеликодня або викласти у Фейсбуці в загальнодоступній групі «Вільнянський центр культури та дозвілля» світлину, пов’язану з святом Великдень. Підкріпіть свій знімок влучним коментарем або назвою. Участь у фотоконкурсі можуть брати всі: діти та дорослі! Зробити це можна з 13 квітня по 18 квітня 2023 року.

Оголошення та нагородження переможця відбудеться 19 квітня.

Вільнянський центр культури та дозвілля