НЕ ЗАБУДЬТЕ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗИ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКА

Дата: 29.03.2023 14:01

Сьогодні, 29 березня, - перший день передачі показів електролічильників за підсумками березня місяця. Згідно з визначеними законодавством термінами передати ці покази необхідно до 03 квітня‼️ включно.
Нагадаємо, що саме на підставі показів приладів обліку Постачальник універсальної послуги формує рахунки для побутових споживачів. Тож просимо всіх, хто наразі має таку можливість, неодмінно передати покази своїх електролічильників одним з наступних способів:
🔰 телефоном, за допомогою голосового меню самообслуговування:
  ☎️ (061) 228-51-09
  ☎️ +38 (098) 168-01-01
  ☎️ +38 (050) 119-91-69
  ☎️ +38 (093) 170-23-35
🔰 за допомогою чат-боту у системі обміну повідомленнями Telegram @ZPEnergoBot (https://t.me/ZPenergoBot);
🔰 через сайт ПАТ «Запоріжжяобленерго» за посиланням https://www.zoe.com.ua/pokazania.php.
Довідково: Згідно із Кодексом комерційного обліку електроенергії (п. 8.6.2), побутові споживчі зобов’язані щомісяця зчитувати покази своїх лічильників (якщо для них відсутня можливість дистанційного зчитування даних) та надавати їх Оператору системи розподілу.
У разі неотримання до початку четвертого календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника електричної енергії (якщо він не оснащений засобами дистанційної передачі даних), фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

ПАТ "Запоріжжяобленерго"