Фахівці працюють над відновленням надання комунальних послуг

Дата: 29.03.2023 14:06

На сьогодні, 29 березня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 24 020 споживачів у 70 населених пунктах Запорізької області.

По решті території – без змін. Вільнянський міжрайонний РЕМ та Запорізький РЕМ – без відключень.

За інформацією АТ «Запоріжгаз» на сьогодні на підконтрольних територіях області без газопостачання знаходиться 14 659 побутових споживачів у 37 населених пунктах.

На центральній котельні м. Вільнянськ внаслідок обстрілу також були пошкоджені віконні прорізи (розбите скло, пошкоджені рами).

Для можливості здійснення господарської діяльності та забезпечення безпечних умов праці персоналу на всіх котельнях, теплових пунктах та насосних пошкоджені віконні прорізи були тимчасово закриті плитами ОSB.

За наявною інформацією на сьогодні внаслідок бойових дій у населених пунктах області повністю зруйновано або частково пошкоджено 4 681 домоволодіння.

Запорізька обласна державна адміністрація