Акція «Великодній кошик на фронт»

Дата: 05.04.2023 11:21

На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання та з  метою підтримки Збройних Сил України, Національної Гвардії України, інших військових формувань, комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради пропонує долучитись до акції «Великодній кошик на фронт».
     Збір смаколиків, що вирушать на передову, відбудеться 10.04.2023 – 14.04.2023 в Обласному центрі патріотичного виховання молоді за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 (каб.24).
Контактна особа – Євтушенко Демид (0666717683) – провідний фахівець сектору військово-патріотичного виховання.

За матеріалами КЗ «Обласної центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради