Не стало військовослужбовця - Олексія Колесника

Дата: 05.04.2023 15:47

На Вільнянщині не стало військовослужбовця - Олексія Колесника - чоловіка, батька, племінника, побратима та друга. Народився Колесник Олексій Олександрович 21 серпня 1986 року у селищі Привільне Кіровського району, Автономної Республіки Крим. З 1990 року родина проживає у місті Вільнянську. Саме тут Олексій і закінчив Вільнянську загальноосвітну школу І-ІІІ ступенів № 2 (9 класів). У 2005 році  закінчив Запорізьке вище професійне училище № 27 за спеціальністю токар-фрезерувальник. Проходив службу у Збройних силах України з 21 вересня 2005 року по 27 вересня 2006 року. Останнім місцем роботи Олексія був АТ “Запорізький завод феросплавів”. Працював в охороні. Добровольцем пішов на війну 27 лютого 2022 року.

Олексій Олександрович був призваний за мобілізацією, прийнятий на військову службу до військової частини А 0340. Цілий рік Олексій захищав Україну, але клята війна підірвала здоров’я захисника Олексія, не стало його 4 квітня.

У Олексія залишилася дружина Юлія, мама Анна, тітка Наталя та дві доньки: Аліна, та Анастасія, 2008 року народження. Вільнянська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Вшанування пам’яті Олексія відбудеться 6 квітня 0 10.30 у місті Вільнянську по вулиці Чкалова, 79. Просимо провести захисника в останню путь.

Розпорядженням міського голови № 49-р від 5 квітня 2023 року, у звязку зі смертю 4 квітня 2023 року Олексія Колесника 6 квітня 2023 року оголошено Днем жалоби.

Вічний спокій та вічна пам'ять Олексію!