І знову перемога!

Дата: 10.04.2023 10:57

Чергова перемога БЕМСу у Всеукраїнському фестивалі театральних колективів " Лимонад" - 1 МІСЦЕ.  Цю перемогу присвячено тим, хто частує дітей смаколиками - хлопцям  65 бригади ЗСУ. Захисники 65 бригади передають смаколики дітям БЕМСу вже не перший раз. Дякуємо їм за таку підтримку в складний воєнний час.
         Ця перемога дуже значима, бо колектив отримав детальну рецензію на виставу від режисерів, членів жюрі. Рецензія окриляє, надає сил творити нові постановки!
         Саме талант, підтримка батьків,  підтримка директора ЦДЮРД Оксани Савченко, талановиті педагоги Вікторія Кривогуз, Оксана Орлова та гарний, творчий керівник БЕМСу Світлана Демиденко - це успіхи та перемоги на численних українських та міжнародних конкурсах!
        Вперед і тільки вперед! Наші діти найкращі! Йдемо до нових перемог!