ПАНКОВ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ

Дата: 11.04.2022 14:09

(29.07.1960-22.09.2016)

Володимир Юрійович Панков народився 29 липня 1960 року у селі Ушакове Кустанайської області у Казахстані. З 1974 року мешкав з батьками у селі Любимівка Вільнянського району Запорізької області. Закінчив Любимівську середню школу, Мелітопольське училище культури. Строкову службу проходив у Читинській області.

Згодом жив і працював у Мелітополі, трудився на заводі автозапчастин та інших підприємствах. З дружиною виховував трьох дітей.

Влітку 2015 року Володимир Юрійович став на захист Батьківщини. Служив у складі 23 окремого мотопіхотного батальйону 56 механізованої бригади.  Помер сержант Володимир Панков 22 вересня 2016 р. під час несення служби в районі с. Гранітне, Волноваський район, Донецька область.

Без сина залишились батьки: Юрій Григорович та Марія ОлексіївнаПохований на кладовищі села Любимівка.

За особисту мужність та героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Юрійович Панков посмертно був нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню.