СКИДАН ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 11.04.2022 16:27

(23.07.1981-29.12.2022)

Скидан Олександр Васильович народився 23 липня 1981 року у селі Яблуниця Путильського району Чернівецької області. Середню освіту Олександр здобув у Московській загальноосвітній школі тоді ще Вільнянського району. Мав військовий досвід, оскільки проходив строкову службу з 16.05.2000 по 24.10.2001.

Разом із родиною жив у місті Вільнянську. Працював за кордоном. Однак відразу після повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію нашої країни повернувся та став на захист її державного суверенітету та територіальної цілісності.

Оператор протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 1 аеромобільно-десантної роти військової частини А 0641, солдат Олександр Васильович 02 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання у Луганській області отримав тяжкі поранення, лікарі міста Києва боролися за його життя. У цей нелегкий час родину Олександра підтримували й небайдужі мешканці нашого міста.

Життя Олександра обірвалося 29 грудня 2022 року. Втратили брата його сестри Надія та Світлана, а також брат Степан. Без вірного та мужнього чоловіка залишилася його дружина Софія Ярославівна. Посиротіли його діти Богдан та Анастасія.

Розпорядженням міського голови від 04 січня 2023 року № 02-р, у зв’язку з трагічною загибеллю Скидана Олександра Васильовича, 05 січня 2023 року було оголошено Днем жалоби.