ГАЛИЧ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Дата: 12.04.2022 13:13

(29.04.1980-01.04.2022)

Галич Андрій Олександрович народився 29 квітня 1980 року у місті Запоріжжі. Навчався у Вільнянській загальноосвітній школі №1. Після закінчення школи вступив на курси трактористів при Акціонерному товаристві «Вільнянський Агротехсервіс», де отримав професію тракториста широкого профілю.

З 1998 року проходив строкову службу в морфлоті у місті Севастополі. Після закінчення служби, приїхав в рідне місто, працював трактористом в ТОВ «Гартмет». Коли почалася війна, без вагань пішов боронити рідну Україну.

Під час виконання бойового завдання в зоні проведення бойових дій по захисту незалежності та суверенітету України у селі Роздольне Донецької області, 1 квітня 2022 року отримав поранення, несумісні з життям. Без батька залишилася донька, без сина – батьки.