ЮРЧИШИН ІГОР ОСТАПОВИЧ

Дата: 12.04.2022 14:46

(01.09.1970-20.10.2022)

Юрчишин Ігор Остапович народився 1 вересня 1970 року у селі Новогупалівка. Тут пройшло його дитинство, навчання.  Ігор мав родину та останній час проживав у селі Наталіївка. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України він став на захист рідної України заради майбутнього кожного з нас!

20 жовтня під час бойових дій проти російських окупантів під Бахмутом, Донецька область, не стало  Ігора Остаповича Юрчишина. Ігорю Юрчишину було 52 роки.

-Батько 4 дітей, гарна людина, щирий патріот, справжній воїн, - так односельці та друзі говорили про Ігора.

2 листопада відбулось прощання та заупокійна молитва з українським героєм у селі Наталіївка. Ігор загинув, виконуючи свій громадянський обов’язок.