СВИРИДОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 12.04.2022 15:59

(19.04.1968- 03.03.2023)

Свиридов Ігор Володимирович народився 19 квітня 1968 року у місті Дніпрорудне. У 1983 році Ігор закінчив загальноосвітню школу № 2 у рідному Дніпрорудному. Потім вступив до середнього професійно-технічного училища №26. Здобув професію машиніста підземного електровозу.

Після закінчення училища проходив військову строкову службу. У 1988-1989 роках брав участь у бойових діях в Афганістані. Після повернення з війни працював на шахті у місті Дніпрорудне. У 1993 році зайнявся приватним біснесом.

З 2018 року Ігор став на захист Батьківщини у зоні антитериростичної операції на Сході України у військовій частині А0536. Був механіком-водієм.

З початку повномаштабного вторгнення Ігор був на фронті. Життя його обірвалося 3 березня 2023 року у місті Авдіївка Донецької області.

Він був активною, життєрадісною та світлою людиною, він вдихав на повні груди кожну мить. Він безмежно любив життя. У Ігора залишився брат Костянтин, тітка Галина Миколаївна.

Розпорядженням міського голови у зв’язку з трагічною загибеллю Свиридова Ігора Володимировича в зоні проведення бойових дій у війні з російськими окупантами, 9 березня 2023 року оголошено Днем жалоби.