До уваги суб’єктів господарювання

Дата: 14.04.2023 14:05

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області від 31.03.2023 № 151, з урахуванням особливостей запровадження заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2022 року № 1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією», наказу голови Запорізької обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 03.04.2023 №156 «Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Запорізької області»:
- заборонено торгівлю пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями на території Запорізької області на час воєнного стану в Україні;
- дозволено всім суб’єктам господарювання продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв з 10.00 до 21.00 включно на територіях Біленьківської сільської, Вільнянської міської, Долинської сільської, Запорізької міської, Комишуваської селищної, Кушугумської селищної, Матвіївської сільської, Михайлівської сільської, Михайло-Лукашівської сільської, Новомиколаївської селищної, Павлівської сільської, Петро-Михайлівської сільської, Степненської сільської, Широківської сільської територіальних громад.
      Разом з тим заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям та особам, що мають зовнішні ознаки приналежності до військових формувань (військова форма, зброя, спецзасоби).