Вони рятують життя щодня!

Дата: 17.04.2023 14:06

Сьогодні всі пожежники відзначають своє професійне свято - День пожежної охорони. Міський голова Наталя Мусієнко та заступник Дмитро Власенко привітали пожежників з професійним святом та вручили подарунки.

Наталя Олександрівна подякувала, що пожежники нашої громади внаслідок обстрілів російської федерації, розбирали завали і вдень, і вночі, рятували людей з-під них, мужньо тримали стрій. Назвала їх Героями нашого складного воєнного часу, які завжди на варті! Побажала здоров’я, наснаги, терпіння у  нелегкій праці та мирного неба над головою!

За покликом серця пожежники обирають одну з найскладніших професій, яка потребує витримки, мужності та відданості. У будь-яку хвилину вони приходять на допомогу тим, хто того потребує, ризикуючи власним життям. І як результат їхнього професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності. Тримайтеся, мужні, відважні Герої, бережи Вас Бог!