Запорізька обласна рада продовжує працювати. Ініціатива щодо її "розпуску" не знайшла підтримки народних депутатів.

Дата: 18.04.2023 10:54

За результатами погоджувальної ради, проєкт постанови № 9118 від 17.03.2023 не був включений до порядку денного пленарних засідань.

Постановою передбачалось тимчасове зупинення виконання Запорізькою обласною радою своїх повноважень та передача їх на період дії воєнного стану Запорізькій обласній військовій адміністрації.

❗️Категорично проти такої ініціативи виступила, зокрема, фракція "Голос", депутати від якої заявили, що наразі немає будь-яких підстав до так званого "розпуску" Запорізької облради. Більш того, за їх словами, ініціатива порушує принципи демократії.

Враховуючи таку позицію погоджувальна рада не внесла це питання до порядку денного парламенту.