З Днем прикордонника України!

Дата: 28.04.2023 08:37

Шановні охоронці державних рубежів! Вітаю з професійним святом — Днем прикордонника!

З 2023 року день прикордонника набрав нового сенсу, оскільки у повномасштабним вторгненням росії в Україну у 2022 році саме люди, які несуть службу на острові Зміїний, першими стали на захист своєї держави, і не складали зброю наскільки це було можливо. У ході бойових дій з 2014 року на Донбасі загинуло понад 100 осіб прикордонників. Ви завжди захищали  і охороняли державний кордон та спокій українців. І сьогодні, в цей нелегкий для нашої країни час, ви гідно стоїте на захисті Батьківщини та її територіальної цілісності.

Щиро дякуємо цим мужнім людям за вірність присязі й військовому обов’язку, за нелегку, пов’язану з небезпекою і ризиком працю, за захищеність та надійність наших кордонів і безкомпромісну боротьбу з окупантом.

Ви першими прийняли бій і показали ворогу, що Україна не підкориться! Залишайтесь здоровими, мотивованими та стійкими духом!

Вічна пам’ять воїнам, які поклали своє життя за незалежність та суверенітет рідної країни!

Слава Україні!

Героям слава!