З Днем прикордонника!

Дата: 30.04.2023 17:03

30 квітня з нагоди Дня прикордонника, міський голова  Наталя Мусієнко разом з районною організацією ветеранів прикордонних військ на чолі з Григорієм Ігнатьєвим поклали квіти до пам’ятника захисникам усіх часів.

-У цей День ми приєднуємося до всіх привітань на адресу ветеранів і службовців прикордонних служб! Бажаємо їм завжди мати високий бойовий дух, міцне здоров’я і надійне домашне вогнище! Зі святом Вас, дорогі прикордонники! Успіхів і миру Вам і Вашим родинам! Дякуємо Вам за захищеність та надійність наших кордонів і безкомпромісну боротьбу з окупантом. Вічна пам’ять воїнам, які поклали своє життя за незалежність та суверенітет рідної країни! Слава тим, хто зараз у бою заради нашої держави! Разом до Перемоги!, - привітала прикордонників міський голова Наталя Мусієнко.