З Днем Європи!

Дата: 09.05.2023 09:39

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем Європи, який цьогоріч Україна, як і всі країни Європейського Союзу, відзначає 9 травня.

Війна, яку росія розпочала проти України, нагадала європейцям, ким вони є, та об’єднала всі країни навколо підтримки нашої держави у її боротьбі проти російської агресії.

Український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Цьогоріч День  Європи в Україні особливий – ми зустрічаємо його в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.

Україна та українці показали світові свою силу та стійкість,  довели  свою відданість цінностям ЄС. Сьогодні очевидно, що майбутнє Європи неможливе без України і майбутнє України неможливе без Європи. Вибір українського суспільства – це бути в європейській родині країн. І ми платимо високу ціну за бажання бути частиною цивілізованого світу.

День Європи – це також чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та  допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом ЄС.

Дякуємо європейським  країнам за всебічну підтримку України та, зокрема, громади у боротьбі із російською агресією.

Разом  – до перемоги у війні за незалежність, відновлення миру та демократичні цінності!

Міський голова Наталя Мусієнко