Допомога у пошуці роботи

Дата: 11.05.2023 13:20

Олена звернулась у лютому 2023 року для допомоги з пошуку роботи до Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості, після того, як пройшла скорочення з ЦЕНТРА ПРОБАЦІЇ, де працювала старшим інспектором уповноваженого органу з питань пробації. Олена має освіту магістр із соціальної роботи.

Перебуваючи на обліку як безробітна, активно шукала роботу. Пріоритетом для Олени була робота за місцем проживання. Кар’єрний радник порекомендувала звернутися до ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ. Олена успішно пройшла конкурс та була працевлаштована на посаду інспектор (поліція) за направленням служби зайнятості у травні 2023 року.

Бажаємо Олені щоб робота приносила чудові результати та перспективи розвитку для її ідей та особистості, а усі досягнення та нововведення приймалися та враховувалися у безперервному кар’єрному зростанні.