Вільнянська міська територіальна громада

Мітинг на честь пам’яті про Олексія Боярко

Дата: 11.05.2023 16:00

10 травня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відбувся мітинг на честь пам’яті загиблого захисника Олексія Боярко - учня ЗОШ № 2 Вільнянської міської ради. У заході взяли участь заступник міського голови Дмитро Власенко, секретар міської ради Світлана Шраменко, начальник відділу освіти та культири Лариса Ганова, директор Вільнянського краєзнавчого музею Тетяна Гриценко.

10 травня 1975 р в селі Спасівка  в родині Островської Світлани Миколаївни народився син Олексій. Маленький хлопчик зростав енергійним, життєрадісним із нестримною цікавістю та жагою до пізнання. А далі було навчання у Вільнянській ЗОШ №2. Після закінчення школи відразу пішов працювати.

З 2014 року Олексій Григорович брав участь у війні на Сході України. Із перших днів широкомасштабного вторгнення росії на українську землю  став на захист рідної держави.  Мужній воїн, справжній патріот, чудова людина, він був взірцем для своїх побратимів, багато чого їх навчав та допомагав, адже вже мав досвід бойових дій. Олексій Григорович  проходив військову службу у 93-ій окремій Механізованій бригаді.

1 квітня Боярко Олексій Григорович  героїчно загинув  під час виконання військового обов’язку по захисту Батьківщини. Указом Президента України від 30.06.2022 року №460 нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Без сина залишилася мама Світлана.

Пам’ятаємо тебе, захиснику!