Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2023 10:40

Шановні медичні сестри Вільнянської міської територіальної громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри.

Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність.

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа, а й щоденного співчуття, терпіння і душевної щедрості.

На превеликий жаль, наразі наша країна перебуває у стані війни, розв’язаної росією проти України, і сьогодні, як ніколи, ми розуміємо неоціненну роль медицини та медичного персоналу у збереженні людського життя та здоров’я. Саме медичні сестри стають справжніми янголами-охоронцями для наших військових на полі бою і ризикують своїм життям заради  порятунку поранених.

У цей день зичу всім медичним сестрам міцного здоров’я, добробуту, поваги і терпіння, успіхів у благородній справі служіння людям і, саме головне, – ПЕРЕМОГИ!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

Міський голова Наталя Мусієнко