Не стало нашого земляка
Сьогодні Вільнянщина, у глибокій скорботі, віддає шану захиснику Яремко Максиму Михайловичу, який покинув цей світ дуже рано, йому у грудні виповнилося 32 роки.
Максим народився 25 грудня 1990 року у місті Запоріжжя, з 2000 року родина переїхала до міста Вільнянська. Навчався молодий та завзятий Максим у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Пізніше закінчив Вільнянський професійний ліцей і отримав спеціальність “Водій”.
Максим Михайлович проходив строкову службу у 2016-2017 роках у прикордонних військах. З 2018 є учасником антитерористичної операції на сході України (АТО). Був мобілізований до військової частини А 0693 25 лютого 2022 року першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області за спеціальністю “Стрілок”. Серце Максима зупинилося у Краматорську при несенні служби на блокпосту 26 квітня 2023 року.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. У Максима залишилися мама Ольга Федорівна та батько Михайло Григорович. Війна не дала можливості молодому Максиму створити сім’ю. Смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї та схиляємо голову в глибокій скорботі за нашим земляком.
Розпорядженням міського голови № 68-р від 12 травня 2023 року, у зв’язку зі смертю Яремко Максима Михайловича 12 травня 2023 року оголошено Днем жалоби.
Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, бойовим побратимам, усім рідним і близьким Максима, який не залишився осторонь подій, що розгорнулись в країні. Вічний спокій та вічна пам'ять захиснику!