Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

Навчання за ваучером

Дата: 12.05.2023 13:24
Кількість переглядів: 107

 

Фото без опису

 

     Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

         Основна мета видачі ваучера - підвищення конкурентоспроможності та розширення можливостей для працевлаштування.

         Навчатися за ваучером можна за 70 професіями та спеціальностями , зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши професію або спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

        Право на отримання ваучера мають:
особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку;
особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України або Державної кримінально-виконавчої служби України при звільнені за певних умов; особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, до досягнення ними пенсійного віку; внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення; особи, які у період дії воєнного стану в Україні або окремих її територіях отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій.

         Усі бажаючі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

     Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно. Звернутись за послугою можна в найближчому центрі зайнятості:

         Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact-центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел.0 800 33 67 28 або до телеграм каналу Підтримка ДСЗ  https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia

 

 

З повагою та найкращими побажаннями,
Вільнянський відділ Запорізької філії
Запорізького обласного центру зайнятості

0661988835 Юлія Володимирівна - консультант роботодавця
0661868455 Жанна Миколаївна – консультант роботодавця

Корпоративний номер телефону – 0983982073

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь