Участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.05.2023 11:30

02-10 травня 2023 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді»  Запорізької обласної ради за допомогою ресурсу Google Meet в режимі онлайн відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
      Право представляти Запорізьку область на Всеукраїнському етапі Гри на Закарпатті здобула команда Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ВМР «Побратими», яка виборола І місце! Рій «Побратими» був нагороджений кубком та  грамотами.
       Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ! Дякуємо за чудову можливість відволікти дітей від страхіть сьогодення, отримати новий досвід, нових друзів, повірити в себе та розкрити нові риси характеру. Ми всі разом! Ми- єдині! Разом до Перемоги!
Слава Україні!
Героям слава!