Засідання постійних комісій

Дата: 19.05.2023 15:19

Сьогодні, 19 травня відбулись засідання постійних комісій: з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики та праці (голова комісії - Олександр Морозов, депутат VIII скликання) та з питань законності, запобігання корупції, захисту прав людини, регламенту, депутатської діяльності, етики, інформації , свободи слова та регуляторної політики (голова комісії - Роман Кононенко, депутат VIII скликання), на яких розглядалися питання, винесені на 36 сесію Вільнянської міської ради. Це і звіти керівників комунальних установ, земельні питання, питання щодо планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, торгівлі та інші. Члени комісії заслухали доповідачів та опрацювали питання.