Відбулося засідання тридцять шостої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання

Дата: 25.05.2023 13:19

25 травня відбулося засідання тридцять шостої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання, до порядку денного якої було включено 48 питань.

На початку засідання за вагомий особистий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та сприяння участі рою в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко вручила Подяки директору Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Шпунер Ірині Петрівні, директору Новогупалівського навчально-вихованого комплексу Євлампʼєвій Наталії Миколаївні та директору Любимівського навчально-вихованого комплексу Остапенко Анжелі Іванівні.

Депутатами заслухано інформацію про стан законності, боротьби із злочинністю, громадської безпеки і порядку у 2022 році на території Вільнянської міської територіальної громади, затверджено звіт про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за І квартал 2023 року, затверджено Програму розвитку освіти Вільнянської міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки та інші.

Присутніми також були заслухані звіт постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, торгівлі та підприємництва, звіт постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього середовища, звіт постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності, комунальної власності, інфраструктури, будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства, а також звіт постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики та праці.

Особлива увага була приділена питанням про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради в Вільнянську гімназію №1 Вільнянської міської ради Запорізької області, про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради в ліцей «Потенціал» Вільнянської міської ради Запорізької області, про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради в ліцей «Успіх» Вільнянської міської ради Запорізької області, про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Вільнянської гімназії «Світоч»  Вільнянської міської ради в Вільнянський ліцей «Світоч» Вільнянської міської ради Запорізької області, Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Любимівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради в Любимівську гімназію Вільнянської міської ради Запорізької області, про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Новогупалівського навчально-виховного комплексу Вільнянської міської ради в Новогупалівську гімназію Вільнянської міської ради Запорізької області.

Попередньо усі питання порядку денного тридцять шостої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання були розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій та узгоджені на засіданні Погоджувальної ради.

За результатами конструктивного діалогу та обговорення депутатським корпусом міської ради були прийняті відповідні рішення.

Засідання тридцять шостої сесії Вільнянської міської ради восьмого скликання пройшло у діловому та конструктивному руслі.

На завершення пленарного засідання Наталя Мусієнко подякувала Шпунер Ірині Петрівні за продуктивну роботу, високу громадянську позицію  та активну участь в житті Вільнянської міської територіальної громади.