Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 26.05.2023 16:00

26 травня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Вільнянської міської ради, під час якого були розглянуті питання захисту майнових прав неповнолітніх, а також окремих напрямків діяльності виконавчого комітету міської ради.
   З метою забезпечення розгляду питань щодо надання компенсації  на відновлення пошкодженого майна внаслідок збройної агресії Російської Федерації житлового фонду на території Вільнянської міської територіальної громади, членами виконавчого комітету підтримано проєкт рішення про  створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
     Засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі.