Тренінг та майстер-класи за реалізації МОМ (Міжнародна організація з міграції )

Дата: 29.05.2023 13:58

Тренінг та майстер-класи за реалізації МОМ (Міжнародна організація з міграції )

Працівники Вільнянської міської ради взяли участь у проєкті "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади" за реалізації Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Уряду Канади. Цього разу вивчали аналіз даних для прийняття рішень у формуванні політики.
        Так, 29 травня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 3  відбувся вже третій тренінг. У ньому взяли участь старости, працівники відділу соціального захисту населення та загального відділу, представники шкіл та садочків громади.
       Цей проєкт є важливим кроком у розвитку громади та впровадження нових технологій в управління на місцевому рівні. Отримані знання та навички стануть у пригоді для подальшої роботи спеціалістів Вільнянської міської ради та в управлінні їхніми справами.
      Хочемо висловити подяку організаторам проєкту - Міжнародній організації з міграції та Уряду Канади, за їхню допомогу та підтримку нашої громади у важкий час та за надані корисні знання.