ЯРЕМКО МАКСИМ МИХАЙЛОВИЧ

Дата: 31.05.2023 09:51

(25.12.1990-26.04.2023)

Яремко Максим Михайлович народився 25 грудня 1990 року у місті Запоріжжя, з 2000 року родина переїхала до міста Вільнянська. Навчався молодий та завзятий Максим у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3. Пізніше закінчив Вільнянський професійний ліцей і отримав спеціальність “Водій”.

Максим Михайлович проходив строкову службу у 2016-2017 роках у прикордонних військах. З 2018 є учасником антитерористичної операції на сході України (АТО). Був мобілізований до військової частини А 0693 25 лютого 2022 року першим відділом Запорізького  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Запорізької області за спеціальністю “Стрілок”.  Серце Максима зупинилося у Краматорську при несенні служби на блокпосту 26 квітня 2023 року.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. У  Максима залишилися мама Ольга Федорівна та батько Михайло Григорович. Війна не дала можливості молодому Максиму створити сім’ю.

Розпорядженням міського голови № 68-р  від 12 травня 2023 року, у зв’язку зі смертю Яремко Максима Михайловича 12 травня 2023 року було оголошено Днем жалоби.