Привітання міського голови зі Святом Трійці

Дата: 04.06.2023 12:21

Традиційно після Воскресіння Христового відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці або День Зіслання Святого Духа, яке в народі ще називають Зелені свята.

Величне свято Трійці символізує сходження Святого Духа до апостолів. Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога Отця, Бога Сина i Бога Духа Святого.

Разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить мир та Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Вітаю Вас зі святом! Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро! Бажаю зустріти цей величний і радісний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття україни та нашої Вільнянської

міської територіальної громади!

Наталя Мусієнко