Вивчаємо українську, нашу, рідну

Дата: 06.06.2023 09:01

2 червня у Вільнянській міській територіальній громаді на базі  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 розпочав свою роботу мовний клуб за підтримки інтеграційного клубу “Ріка”, громадської організації “Десяте квітня”. Викладає на заняттях мовного клубу вчитель української мови Надія Лебединська. На першому занятті визначили правила мовного клубу, вивчили історію створення мов, функції мови. Представили на навчанні українську казку “Івасик-Телесик” в сучасній інтерпритації вихованці театр-студії БЕМС та українську пісню “Біля тополі” від Назара Шрама.

Складали сенкан, вивчали поезію, спілкувалися, а все для того, щоб вивчити та поглибити знання з української мови. Недаремно філософ Сократ зазначав: "Заговори, щоб я тебе побачив". Українська мова – одна з наймилозвучніших та найкрасивіших мов світу! Говори українською!