Вільнянська міська територіальна громада
Запорізька область

Голоси дітей: керівництво громади взяло участь у вшануванні пам’яті безневинних жертв війни

Дата: 05.06.2023 09:03

З початку повномасштабного вторгнення у Запорізькій області від цинічних ворожих обстрілів загинули 24 дитини.

У Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії, міський голова Наталя Мусієнко та заступник Дмитро Власенко разом з родичами загиблих дітей долучилося до Всеукраїнської акції «Голоси дітей», запровадженої Оленою Зеленською.

В її рамках розвісили на деревах дзвіночки, які символізують голоси вбитих дітей, висадили чорнобривці у вигляді карти України - символи батьківської любові до загиблих дітей, поклали м'які іграшки та малювали картину на знак вшанування пам'яті діток, яких не стало внаслідок збройної агресії рф, у ботанічному саду.

Світла памʼять янголятам, які загинули у Вільнянській міській територіальній громаді від агресії рф.